Prenumerera
Uppdatering om försäljningen
1 apr, 10:49 11 kommentarer
Hej!
Jag förstår om ni undrar när fryspåsarna är någonstans.
Jag har varit i kontakt med företaget fram och tillbaka angående var vår beställning är någonstans. Och i slutet av förra veckan ringde företaget och informerade om att Alt 1 inte kommer att kunna levereras förrän i maj (när jag gjorde beställningen så stod det omgående levererats på båda varianterna)..
Ska meddela företaget i slutet av veckan om de ska leverera vår beställning eller inte.
Så hur känner ni? Ska vi dra ett streck över denna försäljning eller ska vi invänta påsarna till maj?
/Johanna
































.png?v=1)
Kommentarer
Elin Höckert 1 apr, 11:45
Vi tycker att vi ska vänta in dem till maj. Det var ju en bra förtjänst och en produkt som man behöver oavsett.
Hellre det än att starta en ny försäljning direkt i höst.
Martin Ribers 1 apr, 12:02
Håller med Elin 👍🏻
Helene Arfwedsson 1 apr, 12:25
Håller också med Elin! 😊
Frida Hammarström 1 apr, 12:26
Håller också med
Hanna Brage 1 apr, 12:27
Håller med ovanstående! 👍🏻
Robert Rylander 1 apr, 13:22
Tycker som Elin 😀
Elin Höckert 2 jun, 07:46
Hej. Har vi nån ny info angående när plastpåsarna kommer?
Jennifer Hansson 2 jun, 12:56
Hej. Vårat önskemål är att avbeställa påsarna om möjligt då vi tycker att det dragit ut på tok för länge på tiden.. Nu känns det både avlägset och inaktuellt (utanför säsong).
/Jennifer
Rikard Wirf 2 jun, 13:37
Som vi diskuterat innan så är försäljningen redan igång och det är personer som väntar på leverans. Tycker att vi väntar in beställningen, men vi behöver ett besked när den kommer!
Elin Höckert 2 jun, 13:55
👍🏻
Johanna Dannered 2 jun, 19:35
Hej! Vi har idag fått information att påsarna levereras till oss i övermorgon! Återkommer med inlägg när ni kan hämta era beställningar 🙂