Dela nyhet
Tvättmästaren
24 maj, 19:32 0 kommentarer
Hej
Nu har Ylva (Elias mamma) ordnat så vi kan starta försäljningen av Tvättmästaren.
Med hjälp av den här länken (SOM NI KOPIERAR) https://tvattmastarn-web.azurewebsites.net/salesrep/signup/25a29fd6-6285-4ffc-8a3a-1fedd80ae480 skapar ni ett eget säljkonto där ni kan registrera vad och hur mycket ni säljer. Denna länk kan med lätthet delas på facebook så släkt och vänner kommer åt att köpa. Ni lägger själva in det ni sålt på ert säljkonto.
På träningen på måndag tar Ylva med sig "vanliga papperinformationsblad" som man kan ta med till jobbet eller släktträffen:-) Grabbarna får ta med sig hem.
Sista försäljningsdag är torsdagen den 15 juni. Betalningsinformation kommer senare. Vi vill att alla säljer minst 3 paket men självklart försöka sälja så många som möjligt.
Vi får 42 kr/sålt paket. Säljer vi fler än 200 paket blir förtjänsten ännu högre.
Det är inget att skämmas över att försöka sälja produkterna. Pappret är drygt, lika så tvättmedlet men bäst är tvättmedlet för att tvätta svettiga idrottskläder!
Har ni frågor eller att något strular ringer ni Ylva 070-2131010.
Lycka till med försäljningen.
Kommentarer