Dela nyhet
Det här är Chloe
16 dec, 15:00 3 kommentarer
Idag hyllar vi våra unga trnare, har är Chloe.
Vår andra tränare från ungdomsleden i klubben är Chloe som gör sin andra säsong i laget. Hon bidrar med trygghet och stabilitet och har en fantastisk förmåga att stötta våra spelare med deras speciella behov.
Chloe spelar i vårt F14-lag där hon har Ricky från Härs&Tvärs som en av sina tränare. I lagets statistik kan man se att Chloe är en mycket rutinerad spelare som spelat inte mindre än 177 matcher.
Laget gillar att åka på cup och Chloe har spelat i Åhus beach, Skurucupen, Örebrocupen, Håtunaleken, Eken Cup, Tyresö cup, Katrineholm cup, Västerortscupen, Aranäs Open, Irstablixten, Tumbaspelen, Minileken och Libo Cup - imponerande!
/Jocke














Kommentarer
Jannica Olsen 16 dec, 20:06
Bästa Chloe! 😍
Christer (Hannas Och Johns Pappa) 16 dec, 20:13
Du har en fantastisk förmåga att se vem som behöver hjälp och du är mycket uppskattad av spelare, tränare och oss föräldrar!
Hanna 16 dec, 20:51
Otroligt kul att ha dig med som tränare!