Prenumerera
Flera pass DSM!
28 nov 2025 9 kommentarer
Hej nu har vi fått mer att göra under DSM vi skall bemanna en LagInfodisk/garderob se passtider enligt bilden. Så nu är det fritt fram att ta ett pass eller två.
//Ledarna
Kommentarer
Denise Bergman 28 nov 2025
Jag kan ta lördag 7:30-11
Ramona Berggren 28 nov 2025
Jag kan också 7.30-11 på lördagen.
Christina Ivarsson Ålstig 28 nov 2025
Ett förslag. Kan vi inte göra alla arbetspass till kallelser? Blir lättare att se både pass och vilka behöver fyllla.
Sen förutsättningar : får man gratis inträde till hela cupen och alla matcher om man jobbar? Detta är ett tillfälle att se många bra ungdomsmatcher och blivande elitseriespelare! 🙌
Daniel Lindvall 29 nov 2025
Jag fixar ett Google dokument som alla kan skriva i under morgondagen. Vet inga förutsättningar, men förra året fick man inträde och 100 spänn per pass till lagkassan
Ramona Berggren 1 jan, 12:17
Hej Alla! Jag har åkt på både ryggskott och vinterkräksjukan och jag har pratat med Anton Kviby om att ev Johan (min man) skulle ta mitt pass istället. Men han önskade att han var hemma och att vi försökte lösa det inom laget istället. Är det någon som kan ta 7.30-11 i garderoben på lördag ihop med Denise?
Mvh Ramona
Eric Tsoi 1 jan, 13:13
Jag kan ta lördags passet. Krya på dig Ramona.
Ramona Berggren 1 jan, 13:17
Tack Eric! Du är en pärla!
Elin Karlsson 1 jan, 13:40
Daniel Lindvall hur ser det ut har vi fyllt alla pass?
Elin Karlsson 2 jan, 19:42
Eric Tsoi vi lägger fram två funktionärströjor och funktionärskort till er i Laginfodisk Garderob1. Så ni behöver inte gå till Rinkside då den inte öppnar innan 8.