Nyheter från våra lag
Dokument för kiosken
P17 - 8 maj
Även tisdagar på naturgräset
P15 - 7 maj
Bemanning och arbetsuppgifter för P18
P18 - 6 maj
Bemanning kiosk och loppis
F15-17 - 6 maj
Domare vecka 19.
U-Domare - 6 maj
Viktig info inför Gothia
F09-10 - 4 maj
Vinst i derbyt
F09-10 - 3 maj
Tisdagsträningar tillagda
P15 - 3 maj
Välkomna till alla nya domare och matcher att döma vecka 18
U-Domare - 30 apr
Bmx i Ängelholm
P14 - 28 apr
Anmälan Sommarens fotbollsskola 2024
28 apr, 08:27 0 kommentarer
Vi ses på Kullaparken
26 apr, 08:13 0 kommentarer
Passa på att prova kläder på onsdag
21 apr, 21:28 0 kommentarer
Damernas första seriematch
11 apr, 21:32 0 kommentarer
INSKRIVNING 2024
8 apr, 07:45 0 kommentarer
INSKRIVNING 2024
Vad: Inskrivning nya fotbollsspelare födda 2020 eller tidigare
När: Söndagen den 14 april klockan 09:30-10:30
Var: Kullaparken, Jonstorps Idrottsplats
Fler nyheter
Kommande matcher
Fre 10/5
19:00 |
Västra Karups IF Västra Karups IP A-plan |
Lör 11/5
11:00 |
F11-12 Kullaparken B-plan 9-manna |
Lör 11/5
13:00 |
Herrlag Kullaparken A-Plan |
Sön 12/5
16:00 |
Damlag Kullaparken A-Plan |
Ons 15/5
19:00 |
P10 Kullaparken B-Plan |
Ons 15/5
19:00 |
P09 Kullaparken B-Plan |
Fre 17/5
19:00 |
Herrlag Kullaparken A-Plan |
Lör 18/5
10:00 |
Förslövs IF/Grevie GIK/Västra Karups FK Bjärevallen A-plan |
Lör 18/5
10:00 |
Bjuvstorps FF vit Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna |
Lör 18/5
10:00 |
Hjärnarps GIF grön Hjärnarpsvallen B-plan 5-manna 1 |
Lör 18/5
10:00 |
Förslövs IF/Grevie GIK/Västra Karups FK Bjärevallen A-plan |
Lör 18/5
11:15 |
Ängelholms FF gul Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3 |
Lör 18/5
14:00 |
P16 Kullaparken B-plan 5-manna |
Lör 18/5
15:00 |
P16 Kullaparken B-plan 5-manna |
Lör 18/5
15:00 |
Skäldervikens IF Skäldervikens IP B-plan 9-manna |
Lör 18/5
15:00 |
Skäldervikens IF Skäldervikens IP B-plan 9-manna |
Sön 19/5
10:00 |
Perstorp Bälinge IK Uggleplan, Perstorp A-plan 5-manna 1 |
Sön 19/5
13:00 |
DFK Hasko Hasslövs IP A |
Sön 19/5
16:00 |
Borgeby FK Borgeby IP A-plan |
Sön 19/5
16:30 |
Vellinge IF Vellinge IP Östranplan |
Senaste resultat
Lör 4/5
14:00 |
P10 Kullaparken B-plan 9-manna |
7-2 |
Lör 4/5
14:00 |
P11 Kullaparken B-plan 9-manna |
7-2 |
Lör 4/5
13:00 |
Stattena IF Olympiafältet Plan 5 |
1-4 |
Ons 1/5
11:00 |
Eskilsminne IF blå Västergårds IP 11 |
4-2 |
Ons 1/5
11:00 |
Eskilsminne IF blå Västergårds IP 11 |
4-2 |
Sön 28/4
16:00 |
Damlag Kullaparken A-Plan |
2-4 |
Sön 28/4
12:00 |
Svalövs BK gul Svalövs IP konstgräs 9-manna |
1-0 |
Ons 24/4
19:00 |
P09 Kullaparken B-Plan |
1-1 |
Ons 24/4
19:00 |
P10 Kullaparken B-Plan |
1-1 |
Tis 23/4
19:00 |
Båstads GIF Örebäcksvallen konstgräs 9-manna |
5-3 |
Tis 23/4
19:00 |
Båstads GIF Örebäcksvallen konstgräs 9-manna |
5-3 |
Sön 21/4
13:00 |
Asmundtorps IF Asmundtorps IP konstgräs |
5-3 |
Sön 21/4
12:00 |
P10 Kullaparken B-plan 9-manna |
5-4 |
Sön 21/4
12:00 |
P11 Kullaparken B-plan 9-manna |
5-4 |
Sön 21/4
10:00 |
Spanska Akademin FF Filborna IP 5, konstgräs |
4-2 |
Sön 21/4
10:00 |
Spanska Akademin FF Filborna IP 5, konstgräs |
4-2 |
Sön 14/4
16:00 |
Damlag Kullaparken A-Plan |
1-0 |
Sön 14/4
12:00 |
BK Astrio 2 Kärlekens IP 3 |
4-0 |
Sön 14/4
12:00 |
BK Astrio 2 Kärlekens IP 3 |
4-0 |
Sön 14/4
11:30 |
FC Hessleholm vit Österås IP D-plan |
4-2 |
Kommande aktiviteter
Fre 10/5
19:00-21:00 |
Herrlag »
Match mot Västra Karups IF
Västra Karups IP A-plan |
Lör 11/5
08:15-13:00 |
P17 »
Kullalalliansen- Höganäs BK
Höganäs bollklubb |
Lör 11/5
09:00-14:00 |
P18 »
Anmälan cup Västra Karup!
Västra karup |
Lör 11/5
11:00-12:30 |
F11-12 »
Match mot Eslövs BK
Kullaparken B-plan 9-manna |
Lör 11/5
13:00-15:00 |
Herrlag »
Match mot Eskilsminne FF
Kullaparken A-Plan |
Sön 12/5
09:00-15:00 |
P13 »
Stattena Cup
Olympiafältet, Helsingborg |
Sön 12/5
09:00-10:00 |
P20 »
Träning
Kullaparken |
Sön 12/5
09:00-10:00 |
P19 »
Träning
Kullaparken |
Sön 12/5
09:30-10:30 |
F18-20 »
Träning
Kullaparken |
Sön 12/5
10:00-11:00 |
P18 »
Träning Kullaparken
Gräsplan! |