Dela nyhet
Intresseanmälan träning
8 sep, 14:59 5 kommentarer
Vi har möjlighet att få Stina Holm till oss i höst för att hålla dressyr/markarbetsträning.
Om intresse finns planerar vi att Stina kommer till oss varannan vecka och planen är att vi har ett prova på tillfälle den 25/9. Anmäl ert intresse till Lina Oscarsson 0731505197 senast den 18/9.
Info om Stina:
”Jag är C-tränare i dressyr och dressyrdomare men tävlar aktivt i både dressyr, hoppning och fälttävlan. Jag lägger ner ett stort engagemang i mina elever och ser varje mål som lika viktigt oavsett om det är tävlingsrelaterat eller ej och oavsett gren, om du tävlar. Jag kan även hjälpa till med Tömkörning eller rida din häst om du så önskar.
Grupp eller enskild träning enligt önskemål. Jag behöver minst 2 bokningar (träning, Tömkörning eller ridning) per gång för att köra ut.
Priser:
400kr för enskild träning 45 min eller för att jag rider en häst.
225 kr/ekipage för träning i grupp.
250 kr för Tömkörning 30 min.
Sedan delar man på körersättningen. Man betalat antingen via faktura (fakturerar 1 gång/ månad) eller med swish efter träningen.”
Kommentarer
Lone 8 sep, 15:37
Så roligt! Jag vill vara med.
Ylva Olsson 8 sep, 20:57
Jag kan inte den 25e. Men provar gärna nästa gång
Marlene Nilsson 17 sep, 21:59
Emilia och Matilda Nilsson är intresserade.
Hannah 18 sep, 18:46
Jag kan inte heller den 25e men provar gärna en annan gång
Marite Nilsson 22 sep, 09:27
Hej, så kul, jag provar gärna men kan inte den 25:e