Dela nyhet
‼️Haking träningen INSTÄLLD‼️
15 aug, 11:00 0 kommentarer

Tyvärr får vi ställa in Niclas Haking träningen pga för få anmälda.
Ni som redan betalt in får tillbaka era pengar inom någon vecka.
Första helgen i september kommer han tillbaka till oss, Niclas Haking, för en tvådagars hoppträning.
VÄLKOMMEN med på denna höstens hoppträning med Niclas, för såväl ponny- som hästekipage. Vi tränar i grupper om fyra/grupp och vår ambition är att få så jämna grupper som möjligt! OBS träningen håller vi på EquiDal!!! Du anmäler via TDB precis som vanligt, länk HÄR
Kostnaden ligger på 600kr/lektion, således 1.200kr för båda dagarna. För våra egna hemmaryttare tillkommer inget mer, klubben står för manegehyran.
För dig som tillhör annan klubb tillkommer ridhushyran om 100kr/dag - glöm inte att ange både den och vilket träningspass Du önskar!
När du anmäler dig är det också bra om du anger din utbildningsnivå, just för att vi ska få så jämna grupper som möjligt.
OBS att din anmälan är bindande fr.o.m. 2023-08-25 i annat fall debiteras avgiften.
Har du några frågor är du välkommen att kontakta Sofia på 0704568302!
Kommentarer