Nyheter från våra lag
Eskilscupen, betalning
Flickor 13 - Igår, 19:16
Hemma från Falkenberg
Pojkar 11 - Igår, 17:13
Det blev en Hit i Hittarp!
Herrar - 11 maj
Kvartsfinal Göteborg Cup 12 maj
Flickor 11 - 11 maj
Flyttad tid och plats för träning imorgon torsdag 9/5
Flickor 12 - 8 maj
Matchen lördag flyttas fram 15 minuter + samåkning + Whatsapp
Flickor 12 - 8 maj
Betalning för ledare Eskilscupen
Flickor 14 - 7 maj
Betalning för ledare Eskilscupen
Pojkar 11 - 7 maj
Bollisor och cafe
Flickor 14 - 6 maj
Lagindelning Falkenberg och torsdag middag
Pojkar 11 - 6 maj
Presentation av våra Samarbetspartners hittar du HÄR.
Senaste nytt om Sävedalens IF - Herrseniorer läser du på
Leifs Matchblogg!
Kontaktpersoner ang. övergångar hittar du HÄR.
Välkommen till sommarens Training Camp!
Igår, 13:32
Nu är det dags att anmäla sig till vår uppskattade Training Camp på Vallhamra IP den 27 - 28 juni för ungdomar 13-15 år!
All information och anmälan hittar du här Training Camp 2024
Välkommen på Training Camp 2024!
6 maj, 14:10
Nu är det dags att anmäla sig till vår uppskattade Training Camp på Vallhamra IP den 27 - 28 juni för ungdomar 13-15 år! All information och anmälan hittar du här Training Camp 2024
Dags att anmäla sig till Fotbollsskolan!
7 apr, 10:15
Nu är det dags att anmäla sig till årets roligaste Fotbollsskola!
Vecka 25 måndag - onsdag för flickor/pojkar 7-9 år
Vecka 26 måndag - onsdag för flickor/pojkar 10-12 år
Mer info hittar du HÄR
Fler nyheter
Kommande matcher
Mån 13/5
20:15 |
Damjuniorer Furulundsplan 1 Konstgräs |
Mån 13/5
20:15 |
Götaholms BK Kviberg 5 konstgräs |
Tis 14/5
17:00 |
Kortedala IK Bergsjövallen 21 Konstgräs |
Tis 14/5
17:30 |
Lerums IS P15 vit 3 Aspevallen C-yta 5M5 plan 1 |
Tis 14/5
18:30 |
Lerums IS P15 vit 4 Aspevallen C-yta 5M5 plan 1 |
Tis 14/5
20:15 |
IK Kongahälla Kongevi 1 Konstgräs |
Ons 15/5
17:30 |
Lekstorps IF P15 Grön LP Idrottsplats 12 |
Ons 15/5
17:30 |
Lekstorps IF P15 Svart LP Idrottsplats 12 |
Ons 15/5
17:30 |
Pojkar 15 VIT Vallhamra Skola 1 5M5 |
Senaste resultat
Sön 12/5
19:30 |
Oldboys Vallhamra Konstgräs |
0-3 |
Lör 11/5
12:00 |
Hittarps IK Laröds IP A-plan |
2-3 |
Ons 8/5
20:15 |
Herrjuniorer Vallhamra 2 Konstgräs |
7-1 |
Ons 8/5
19:15 |
Ytterby IS Ytterns IP 1 Konstgräs |
1-3 |
Tis 7/5
20:15 |
Damjuniorer Älvevi 2 Konstgräs |
5-2 |
Tis 7/5
18:30 |
Finlandia Pallo AIF 1 Tuvevallen 1 Gräs |
0-8 |
Sön 5/5
20:00 |
Oldboys Vallhamra Konstgräs |
2-3 |
Sön 5/5
18:30 |
Dam Vallhamra 2 Konstgräs |
7-1 |
Sön 5/5
16:30 |
Pojkar 10 P09/P10 Vallhamra 2 Konstgräs |
1-6 |
Kommande aktiviteter
Mån 13/5
17:00-18:30 |
Herrar »
Träning
Vallhamra 2 Konstgräs |
Mån 13/5
17:00-18:30 |
Pojkar 09 »
Träning
Vallhamra Konstgräs |
Mån 13/5
18:30-20:00 |
Pojkar 12 »
Måndagsträning med SIF P12
Rugbyplan |
Mån 13/5
18:30-20:00 |
Pojkar 11 »
Träning
Furulunds konstgräsplan |
Mån 13/5
18:30-20:00 |
Dam »
Träning gräs
gräset A-plan |
Mån 13/5
18:30-20:00 |
Herrjuniorer »
Träning
Vallhamra IP |