Dela nyhet
Gruppindelning cup
14 feb 2022 38 kommentarer
Arbetsgrupper cup 24 april
CUPGENERAL : Alwa Olofsson
Matgruppen: 9 vakanta platser
Ansvarig: Viggo Franklin
- Viggo Franklin
- Buster Lärk
- Alexander Hirsch
- Gustav Björk
- Sebastian Hägerström
- Linus Hall
- Sigge Svensson
- Hjalmar Arvidsson
- Emil Jansson
- Marianna Suarez
Sponsorgruppen: 8 vakanta platser
Ansvarig: Tyler Henningsson
1. Elias Andersson
Sjukvårdsgruppen: 4 vakanta platser
Ansvarig: Buster Lärk
1. Tuva Berglund
Lotterigruppen: 11 vakanta platser
Ansvarig: Vilhelm Drott
- Otto Starbrant
- Albin Harleflo
- Malte Svorén
- Oskar Andersson
- Ryan Phan
- Gustav Seiborg
Sekretariatsgruppen: 6 vakanta platser
Ansvarig: Gustav Björk
- Christina Larsson
- Alvin Hall
- Alvin Hall
- Pippi Termaten
- Sebastian Hägerström
- Hampus Gustavsson
- Malte Svorén
- Nova Lennartsson
- Tyler Henningsson
- Otto Starbrant
- Tuva Berglund
- Jacob Hillerström
- André Hernestam
Lagvärdsgruppen: FULLSATT
Ansvarig: Ulrica Norlén
- Isak Rosenström
- Lucas Lenngård
- Victor Strömblad
- Julius Lilja
- Elias Andersson
- Edvin Joström
- Nova Lennartsson
Anmäl er genom att kommentera denna nyhet. Håll koll på tidigare kommentarer för att inte anmäla er till en grupp som redan är fullsatt.
Kommentarer
Julia Larsson 14 feb 2022
Christina Larsson : ledare + Johan Larsson sekretariatet plats 1
Sara Rosenström 14 feb 2022
Isak Rosenström: tränare + lagvärd plats 1
14.Viggo Franklin 14 feb 2022
Viggo Franklin Ansvarig Matgruppen + Matgruppen plats 2
Philip Hall 14 feb 2022
Alvin Hall sek plats 2 och 3
Anders Björk 14 feb 2022
Gustav Björk ansv. Sekgruppen + en i matgrp
Lucas Lenngård 14 feb 2022
Lucas Lenngård: tränare + lagvärd plats 2
Suzanne Termaten-Sandell 14 feb 2022
Sekretariatet
Victor Strömblad 14 feb 2022
Tränare + Lagvärd plats 3
Julius Lilja 14 feb 2022
Ledare+ lagvärd plats 2
Julius Lilja 14 feb 2022
Plats 4
Elias 14 feb 2022
Lagvärd och lotteri
Sebastian Hägerström 14 feb 2022
Sekretariatet plats 6 + matgrupp plats 4
Patrik Persson 14 feb 2022
Tränare+lagvärd plats 5
Micke 14 feb 2022
Materialare + sekretariatet plats 3
Malte Svoren 14 feb 2022
Sek plats 6 + lotteri plats 1
Maria Och Andreas Hall 14 feb 2022
Matgrupp plats 5 + lotteri plats 2
Buster Lärk 14 feb 2022
Robert Lärk Ansvarig sjukvårdsgrupp + Mari Lärk matgrupp plats 6
Sara Ekbom-Lennartsson 14 feb 2022
Sekretariat plats 8 o lagvärd plats 7
Peter Hirsch 14 feb 2022
Ledare + Jenny Hirsch matgrupp plats 7
Robin Holmgren 15 feb 2022
Robin Holmgren Sponsorgruppen plats 1
Ida Harleflo 15 feb 2022
Lotteri plats 4.
Thomas Hernestam 15 feb 2022
Sekretariatet plats 9
Vilhelm Drott 15 feb 2022
Lotteriansvarig+sekretariat plats 10
Olov Hillerström 15 feb 2022
Ledare + Charlotte sekretariatet plats 11
Marcus Starbrant 15 feb 2022
Otto Starbrant: Lotterigruppen plats 5 och sekretariat plats 12
Ulrica Norlén 15 feb 2022
Ulrica = Lagvärdsansv. + Mattias = Materialare
Åsa Lindh 15 feb 2022
Tuva; Tobias sekreteriat 13. Åsa sjukvård 2
Julia Larsson 15 feb 2022
Hej, jag har sammanställt grupperna. Se efter att det blivit rätt för just er. Lagvärdsgruppen är fullsatt, platser lediga i samtliga övriga arbetsgrupper.
Malte Svoren 15 feb 2022
Vi anmälde en till lotterigruppen inte sponsorgruppen
Micael Hansson 15 feb 2022
Materialare och Lotterigrupp
Ryan Phan 15 feb 2022
Lotterigrupp
Sigge Svensson 15 feb 2022
Matgruppen
Hjalmar Arvidsson 15 feb 2022
Matgruppen
Thomas Hernestam 15 feb 2022
André sekretariatsgruppen
Emil Jansson 15 feb 2022
Matgruppen
Ryan Phan 19 feb 2022
Hej! Ryan hade tappat bort sin Lockjock Short . Undrar om en av er hade sett den . Tack.
Marianna Suarez 21 feb 2022
Matgruppen
Kaisa Svensson 22 feb 2022
Lotterigruppen- Gustav Seiborg