Hinneryds IF, nu HiTs, tillsammans med Traryds IF.
Följ laget på nätet.
Kolla in truppen, matcher,nyheter, statistik och titta gärna i gästboken.
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Hallaryds IF | 2 | 6 |
2. Virestads IF | 2 | 6 |
3. Ryssby IF | 1 | 3 |
4. Kånna IF | 2 | 3 |
5. Råstorp-Timsfors IF | 1 | 0 |
6. HiTs | 1 | 0 |
7. Angelstads IF | 2 | 0 |
8. Göteryds BK | 1 | 0 |
9. Pjätteryds GOIF | 0 | 0 |
Lag | M | P |
---|---|---|
1. HL21 | 16 | 48 |
2. Virestads IF | 16 | 33 |
3. Hallaryds IF | 16 | 30 |
4. HiTs | 16 | 28 |
5. Häradsbäcks IF | 16 | 26 |
6. Ryssby IF | 16 | 26 |
7. Angelstads IF | 16 | 10 |
8. Pjätteryds GOIF | 16 | 7 |
9. Kånna IF | 16 | 3 |
10. Råstorp-Timsfors | 0 | 0 |
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Agunnaryds IF | 20 | 53 |
2. Älmhult United FF | 20 | 50 |
3. Häradsbäcks IF | 20 | 41 |
4. HiTs | 20 | 36 |
5. Hallaryds IF | 20 | 35 |
6. Råstorp-Timsfors | 20 | 31 |
7. Virestads IF | 20 | 31 |
8. Angelstads IF | 20 | 22 |
9. Göteryds BK | 20 | 9 |
10. HL21 | 20 | 7 |
11. Lidhults GOIF | 20 | 3 |
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Råstorp/ Timsfors | 9 | 22 |
2. Agunnaryds IF | 9 | 22 |
3. Kånna IF | 9 | 22 |
4. Virestads IF | 9 | 21 |
5. Göteryds BK | 9 | 13 |
6. Hamneda GoIK | 9 | 12 |
7. Hallaryds IF | 9 | 10 |
8. GoIF Ling | 9 | 7 |
9. Kurd Älmhult FF | 9 | 3 |
10. HiTs | 9 | 0 |
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Rydaholms GoIF | 18 | 46 |
2. Råstorp/ Timsfors | 18 | 41 |
3. Bors SK | 18 | 40 |
4. Kånna IF | 18 | 35 |
5. Ryssby IF | 18 | 21 |
6. Hamneda GoIK | 18 | 19 |
7. Göteryds BK | 18 | 18 |
8. Hallaryds IF | 18 | 15 |
9. GoIF Ling | 18 | 13 |
10. HiTs | 18 | 12 |
Följ laget på nätet.
Kolla in truppen, matcher,nyheter, statistik och titta gärna i gästboken.
Sön 5/5
17:00-19:00 |
Match mot HL21 (9-m)
Sunnevi 1, Hamneda |
Ons 8/5
19:00-21:00 |
Match mot Angelstads IF
Angelvi 1, Angelstad |
Tor 9/5
08:45-15:00 |
Hinneryds Torgdag
Hinneryd |
Sön 12/5
17:00-19:00 |
Match mot Angelstad/Lagan (9-m)
Sparbanksvallen 1, Hinneryd |
Tis 14/5
19:00-21:00 |
Match mot Råstorp-Timsfors IF
Sparbanksvallen 1, Hinneryd |
Sön 19/5
17:00-19:00 |
Match mot Liatorp-Eneryda
Enevallen 1, Eneryda |
Fre 24/5
19:00-21:00 |
Match mot Ryssby IF
Lunnavallen 1, Ryssby |
Sön 26/5
17:00-19:00 |
Match mot Agunnaryd IF (9-m)
Sparbanksvallen 1, Hinneryd |
Sön 2/6
17:00-19:00 |
Match mot Guddarps IF
Sparbanksvallen 1, Hinneryd |
Mån 3/6
19:00-21:00 |
Match mot Virestads IF
Kvarnavallen 1, Virestad |