Dela nyhet
ASPENS RÖRTJÄNST GÅR IN MED 10 KR
Igår, 13:01 0 kommentarer
Nu går även Aspens Rörtjänst in och stöttar med 10 kr/åskådare vid Enkronasmatchen den 1 feb. De antarockså VIO Ljus utmaning till företagen att gå in och stötta med minst 10 kr. Underbart med stödet till föreningen från Aspens rörtjänst.
TACK FÖR STÖDET ASPENS RÖRTJÄNST!
VÄLKOMMEN IN!
På Aspens Rörtjänst AB är deras främsta mål att leverera VVS-tjänster av högsta kvalitet. Dom strävar alltid efter att kunderna ska känna sig delaktiga i processen och nöjda med resultatet.
Dom är specialiserade på hantering av vatten- och brandskador och arbetar som underentreprenörer för ledande byggföretag som Peab, Tommy Byggare och Karaten Bygg. Utöver skadereparationer erbjuder dom ett brett spektrum av VVS-tjänster, från installationer av värmepumpar till kompletta badrums- och köksrenoveringar.
Läs mer på - https://aspensrortjanst.se/
ÄR DET NÅGRA FLER SOM SYNAR ELLER HÖJER BUDET?
Gå in och stötta genom att lägga ett bud du också på en gång via formuläret - https://forms.gle/j1Tci7ywyeyjj7MDA
ENKRONAN FÖR PRIVATPERSONER & FÖRETAG
Enkronan är en sponsoraktivitet för alla företag och privatpersoner. En stor fördel med Enkronan är att det är en relativt liten insats för sponsorn, men ger ett väldigt stort bidrag till föreningen.
Vid Enkronasmatchen den 1 februari betalar du och övriga sponsorer entrén för all publik. Som sponsor betalar du från 1 kr per åskådare (Vid 1 kr, max 650 kr/anmäld "enkrona"). Nolhaga ishall har maxkapacitet på 650 personer.
EXEMPEL
Om du stöttar med 5 kr/åskådare och det kommer 650 åskådare, då får du betala 3250 kr kr för ditt stöd som faktureras efter matchen.
SPONSORER PRESENTERAS
Alla som deltar som sponsorer i Enkronas kommer presenteras på vår hemsida, våra sociala medier och under matchen. Sponsrar man med minst 10 kr så presenteras man med ett eget inlägg.
Kommentarer