Piteå Summer Games
Fre 28 jun 2019, 08:00-19:00
Piteå
Samling: 07:30, Vid matchplan 30 min före matchstartLag Vit
Fredag
14:00 Sparbanken Nord 4 Sunderby SK SAIK Vit
19:00 Sparbanken Nord 3 SAIK Vit Jyväskylän PK Black
Lördag
15:00 Furunäset 5 SAIK Vit Trångfors IF 1
Söndag
11:00 Nordlunda 5 G10 Grp 1 Lag Gul Grupp 1 * Lag Gul Grupp 4 *
11:00 Nordlunda 6 G10 Grp 1 Lag Blå Grupp 6 * Lag Blå Grupp 4 *
13:00 Strömsborg 3 G10 Grp 1 Lag Grön Grupp 6 * Lag Grön Grupp 4 *
13:00 Nordlunda 6 G10 Grp 1 Lag Röd Grupp 3 * Lag Röd Grupp 4 *
* Lagnamnen kommer bytas mot riktiga lag så fort gruppens alla matcher har spelats och rapporterats in.
John & Magnus
Hanna
Elin
Nelly Li
Louise
Ellen C
Emma
Elvira
Lilly
Linnea
Nelly Lu
Lag Blå
Fredag
14:00 Gotis 1 Malmbergets AIF SAIK Blå
Lördag
15:00 Parken 1 SAIK Blå Bergnäsets AIK
19:00 Parken 1 Norrvalla FF SAIK Blå
Söndag
12:00 Strömsborg 2 G10 Grp 1 Lag Blå Grupp 2 * Lag Blå Grupp 5 *
12:00 Nordlunda 5 G10 Grp 1 Lag Grön Grupp 5 * Lag Grön Grupp 1 *
13:00 Strömsborg 2 G10 Grp 1 Lag Gul Grupp 5 * Lag Röd Grupp 1 *
13:00 Nolia 11 G10 Grp 1 Lag Gul Grupp 2 * Lag Röd Grupp 5 *
* Lagnamnen kommer bytas mot riktiga lag så fort gruppens alla matcher har spelats och rapporterats in.
Ingemar & Daniel
Edith
Ida
Isla
Molly PJ
Molly G
Joline
Wilma
Stina
Ellen E
Tilda
INVIGNING
Lagen samlas på grusplanen bredvid Nolia 6 från 19.00. Där kommer det att vara uppvärmning och musik innan paraden startar 20.20.
PSG-FESTEN
Piteå Summer Games-festen är för åldrarna 8-12 och är på Kyrkcenter, lördag mellan 19-22. Endast turn
Fredag
14:00 Sparbanken Nord 4 Sunderby SK SAIK Vit
19:00 Sparbanken Nord 3 SAIK Vit Jyväskylän PK Black
Lördag
15:00 Furunäset 5 SAIK Vit Trångfors IF 1
Söndag
11:00 Nordlunda 5 G10 Grp 1 Lag Gul Grupp 1 * Lag Gul Grupp 4 *
11:00 Nordlunda 6 G10 Grp 1 Lag Blå Grupp 6 * Lag Blå Grupp 4 *
13:00 Strömsborg 3 G10 Grp 1 Lag Grön Grupp 6 * Lag Grön Grupp 4 *
13:00 Nordlunda 6 G10 Grp 1 Lag Röd Grupp 3 * Lag Röd Grupp 4 *
* Lagnamnen kommer bytas mot riktiga lag så fort gruppens alla matcher har spelats och rapporterats in.
John & Magnus
Hanna
Elin
Nelly Li
Louise
Ellen C
Emma
Elvira
Lilly
Linnea
Nelly Lu
Lag Blå
Fredag
14:00 Gotis 1 Malmbergets AIF SAIK Blå
Lördag
15:00 Parken 1 SAIK Blå Bergnäsets AIK
19:00 Parken 1 Norrvalla FF SAIK Blå
Söndag
12:00 Strömsborg 2 G10 Grp 1 Lag Blå Grupp 2 * Lag Blå Grupp 5 *
12:00 Nordlunda 5 G10 Grp 1 Lag Grön Grupp 5 * Lag Grön Grupp 1 *
13:00 Strömsborg 2 G10 Grp 1 Lag Gul Grupp 5 * Lag Röd Grupp 1 *
13:00 Nolia 11 G10 Grp 1 Lag Gul Grupp 2 * Lag Röd Grupp 5 *
* Lagnamnen kommer bytas mot riktiga lag så fort gruppens alla matcher har spelats och rapporterats in.
Ingemar & Daniel
Edith
Ida
Isla
Molly PJ
Molly G
Joline
Wilma
Stina
Ellen E
Tilda
INVIGNING
Lagen samlas på grusplanen bredvid Nolia 6 från 19.00. Där kommer det att vara uppvärmning och musik innan paraden startar 20.20.
PSG-FESTEN
Piteå Summer Games-festen är för åldrarna 8-12 och är på Kyrkcenter, lördag mellan 19-22. Endast turn
Endast kallade kan anmäla sig till aktiviteten. 16 personer är kallade.
Logga in här
Logga in här