Gothia Cup
Fre 19 jul 2019, 08:00-19:00
Göteborg
Samling: 08:00Lag 1 :
Spelare:
Abdisamed Said Abdi
Bastien Matte
Edward Lukes
Mattias Denkha
Muhammed Jammeh
Nermin Hodzic
Noel Haile
Otto Tamm
Samuel Doe
Samuel Lobe
Zakaria Jama
Schema:
Måndag 8 juli - träning 12:00 - 13:00 välen
Tisdag 9 juli - träning 14:00 - 15:00 välen
Onsdag 10 juli - träning/match 16:00 - 20:00 välen
Torsdag 11 juli - träning 15:30 - 17:00 välen
Fredag 12 juli - ledigt
Lördag 13 juli - träning 12:00 - 13:30 + aktivitet
Söndag 14 juli - match 09:30-11:30 + inskrivning
Måndag 15 juli - match 15:50 apelsinplan 3
Tisdag 16 juli - match 12:20 ruddalen 3
Onsdag 17 juli - match 11:40 ruddalen 4 + ev. fler matcher
Torsdag 18 juli - eventuellt matcher
Fredag 19 juli - eventuellt matcher
Lördag 20 juli - eventuell final
Lag 2:
Spelare:
Bo Delborn
Deved Bityo
Eno Gruau
Felix Nyberg
Jonathan Jacobs
Kevin Aktar
Lamin Deen
Leo Hernaez Trygg
Marvin Dackén
Sharmin Rezai
William Sagen
Schema:
Måndag 8 juli - träning 11:00 - 12:00 välen
Tisdag 9 juli - träning 15:00 - 16:00 välen
Onsdag 10 juli - träning/match 16:00 - 20:00 välen
Torsdag 11 juli - träning 15:30 - 17:00 välen
Fredag 12 juli - ledigt
Lördag 13 juli - träning 12:00 - 13:30 + aktivitet
Söndag 14 juli - match 09:30-11:30 + inskrivning
Måndag 15 juli - match 13:10 kviberg 4
Tisdag 16 juli - match 14:50 kviberg 9B
Onsdag 17 juli - match 15:50 kviberg 4 + ev. fler matcher
Torsdag 18 juli - eventuellt matcher
Fredag 19 juli - eventuellt matcher
Lördag 20 juli - eventuell final
Spelare:
Abdisamed Said Abdi
Bastien Matte
Edward Lukes
Mattias Denkha
Muhammed Jammeh
Nermin Hodzic
Noel Haile
Otto Tamm
Samuel Doe
Samuel Lobe
Zakaria Jama
Schema:
Måndag 8 juli - träning 12:00 - 13:00 välen
Tisdag 9 juli - träning 14:00 - 15:00 välen
Onsdag 10 juli - träning/match 16:00 - 20:00 välen
Torsdag 11 juli - träning 15:30 - 17:00 välen
Fredag 12 juli - ledigt
Lördag 13 juli - träning 12:00 - 13:30 + aktivitet
Söndag 14 juli - match 09:30-11:30 + inskrivning
Måndag 15 juli - match 15:50 apelsinplan 3
Tisdag 16 juli - match 12:20 ruddalen 3
Onsdag 17 juli - match 11:40 ruddalen 4 + ev. fler matcher
Torsdag 18 juli - eventuellt matcher
Fredag 19 juli - eventuellt matcher
Lördag 20 juli - eventuell final
Lag 2:
Spelare:
Bo Delborn
Deved Bityo
Eno Gruau
Felix Nyberg
Jonathan Jacobs
Kevin Aktar
Lamin Deen
Leo Hernaez Trygg
Marvin Dackén
Sharmin Rezai
William Sagen
Schema:
Måndag 8 juli - träning 11:00 - 12:00 välen
Tisdag 9 juli - träning 15:00 - 16:00 välen
Onsdag 10 juli - träning/match 16:00 - 20:00 välen
Torsdag 11 juli - träning 15:30 - 17:00 välen
Fredag 12 juli - ledigt
Lördag 13 juli - träning 12:00 - 13:30 + aktivitet
Söndag 14 juli - match 09:30-11:30 + inskrivning
Måndag 15 juli - match 13:10 kviberg 4
Tisdag 16 juli - match 14:50 kviberg 9B
Onsdag 17 juli - match 15:50 kviberg 4 + ev. fler matcher
Torsdag 18 juli - eventuellt matcher
Fredag 19 juli - eventuellt matcher
Lördag 20 juli - eventuell final