*SISTA ANMÄLNINGSDAG 30 JUNI*
Vad roligt att ni är intresserade av årets fotbollsskola. I formuläret nedan fyller ni ert barns uppgifter. Eftersom barnet som anmäls är under 18 år så kommer ni att behöva fylla i ytterligare ett formulär som gäller dig som vuxen. Detta formulär ser du längre ner efter att du har fyllt i ditt barns personnummer.
När du har anmält ditt barn, kommer det en faktura* till mailadressen du angett. Om ni inte får något mail, kolla i er skräppost eller kontakta kansliet på kansli@vikensik.se
För de allra minsta, 5-6 åringarna, har vi som krav att det ska finnas någon ansvarig för barnet på plats på Vikvalla (här kan t.ex. flera föräldrar gå ihop om flera barn, och på så sätt turas om, ett tips till er föräldrar som är på plats, så är det fritt fram att hjälpa till i framförallt köket där det ska förberedas mat samt serveras mat till ca 200 barn).
OBS! Om ni ska anmäla mer än ett barn måste ni fylla i formuläret en gång per barn.
Exempel, är ditt barn född 2015, då väljer ni artikel 2014-2019, samt sätter 0 på artikel 2020-2021.
Ni börjar med att fylla i barnets namnuppgifter och personnummer!
*Väljer ni att betala med Swish, gör ni det i samband med registreringen också.