Här är spelschemat för sommarens fotbollsfest! Kiosk och grill står öppna hela dagen!
Ladda hem spelschema som PDF
Här är spelschemat för sommarens fotbollsfest! Kiosk och grill står öppna hela dagen!
Ladda hem spelschema som PDF
Lag | M | V | O | F | GM | IM | MS | P |
Dribbla United |
4 | 4 | 0 | 0 | 31 | 4 | 27 | 12 |
IK Klockaretorpet 2 |
4 | 3 | 0 | 1 | 17 | 12 | 5 | 9 |
Saltängens BK |
4 | 2 | 0 | 2 | 18 | 18 | 0 | 6 |
FC Peking |
4 | 1 | 0 | 3 | 11 | 21 | -10 | 3 |
Marieborg 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 29 | -26 | 0 |
Matchtid | Hemmalag | Bortalag | Plan | Resultat |
09:00 | Saltängens BK | Marieborg 1 | A | 9-1 |
09:00 | IK Klockaretorpet 2 | Dribbla United | B | 1-7 |
10:00 | FC Peking | Saltängens BK | A | 4-6 |
10:00 | Marieborg 1 | IK Klockaretorpet 2 | B | 1-5 |
11:00 | Dribbla United | FC Peking | A | 8-3 |
11:30 | Saltängens BK | IK Klockaretorpet 2 | B | 3-5 |
12:30 | FC Peking | Marieborg 1 | A | 7-1 |
12:30 | Dribbla United | Saltängens BK | B | 8-0 |
13:30 | Marieborg 1 | Dribbla United | A | 0-8 |
14:00 | IK Klockaretorpet 2 | FC Peking | A | 6-1 |
Lag | M | V | O | F | GM | IM | MS | P |
Lindö FF P90 |
3 | 3 | 0 | 0 | 23 | 1 | +22 | 9 |
Saltängen Oldboys |
3 | 2 | 0 | 1 | 13 | 8 | +5 | 6 |
FC Kebab |
3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 17 | -14 | 3 |
Marieborg 2 |
3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 16 | -12 | 0 |
Matchtid | Hemmalag | Bortalag | Plan | Resultat |
09:30 | Saltängen Oldboys | Marieborg 2 | B | 5-2 |
10:30 | Lindö FF P90 | FC Kebab | A | 8-0 |
11:00 | FC Kebab | Saltängen Oldboys | B | 0-7 |
12:00 | Marieborg 2 | Lindö FF P90 | A | 0-9 |
13:00 | Saltängen Oldboys | Lindö FF P90 | B | 1-6 |
13:30 | FC Kebab | Marieborg 2 | B | 3-2 |
Lag | M | V | O | F | GM | IM | MS | P |
En Stor Stark |
3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 5 | +2 | 6 |
Svärtinge SK |
3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 6 |
IK Klockaretorpet 1 |
3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 |
Jonnys United |
3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3 |
Matchtid | Hemmalag | Bortalag | Plan | Resultat |
09:30 | Svärtinge SK | IK Klockaretorpet 1 | A | 1-3 |
10:30 | Jonnys United |
En Stor Stark | B | 2-4 |
11:30 | En Stor Stark | Svärtinge SK | A | 1-2 |
12:00 | IK Klockaretorpet 1 | Jonnys United |
B | 2-3 |
13:00 | Svärtinge SK | Jonnys United |
A | 2-1 |
14:00 | En Stor Stark | IK Klockaretorpet 1 | B | 2-1 |
Matchtid | Hemmalag | Bortalag | Plan | Matchtyp | Resultat |
14:45 | Dribbla Utd | Svärtinge SK | A | Kvartsfinal 1 | 4-1 |
14:45 | Lindö FF P90 | Saltängens BK | B | Kvartsfinal 2 | 5-4 ES |
15:15 | En Stor Stark | Klocket 1 | A | Kvartsfinal 3 | 3-2 |
15:15 | Klocket 2 | SBK Oldboys | B | Kvartsfinal 4 | 3-5 |
15:45 | Dribbla Utd | Lindö FF P90 | A | Semifinal 1 | 0-2 |
15:45 | En Stor Stark | SBK Oldboys | B | Semifinal 2 | 6-3 |
16:15 | Dribbla Utd | SBK Oldboys | A | Bronsmatch | 5-4 ES |
16:15 | Lindö FF P90 | En Stor Stark | B | Guldmatch | 4-2 |