Brämaregårdens FC

Bli medlem i Brämaregårdens FC

Tack för visat intresse att börja spela med oss. Anmälan görs av förälder/målsman.

Vi vill se fler barn & ungdomar idrotta & har målsättningen att välkomna så många barn & ungdomar vi har möjlighet till.

 

För närvarande har vi väntelista till några av lagen. Ni blir kontaktade så fort vi har möjlighet erbjuda provträning & ta in fler spelare, till en del lag kan det vara längre väntetid. Som förälder/anhörig är du välkommen att anmäla intresse för att bli ledare eller tränare & för att korta ner väntetiden, fotbollserfarenhet är inget krav men du behöver vara öppen för att gå ledarutbildning. Med fler ledare ökar möjligheten för oss att kunna ta emot fler spelare & minska väntetiden.

 

För spelare som idag spelar i ett annat lag men istället vill byta lag så behöver ni först kontakta ert nuvarande lags kontaktperson & informera om att ni vill byta lag till Brämaregårdens FC. Kontaktperson för alla föreningar anslutna till Övergångspolicyn hittar ni på denna lista

 

För att anmäla dig & ditt barn som medlem i vår förening behöver vi få in dina uppgifter. Börja först med att läsa igenom vårt häfte välkommen som förälder och fyll därefter noggrant i uppgifterna nedan.


Välj grupp nedan

Pojkar 2011
Pojkar 2012
Pojkar 2014
Pojkar 2015
Pojkar 2016
Pojkar 2017
Pojkar 2018
Pojkar 2019
Flickor 2014/2015
Flickor 2017/2018
Flickor & pojkar 2020
Futsal F11
Futsal P11
Futsal P12
Har du någon fråga? Kontakta oss på:
bramaregarden@hotmail.com


Svenskalag.se

Formuläret är skapat via Svenskalag.se.

Så hanterar Svenskalag dina personuppgifter