Vi är glada över visat intresse över deltagande i Fotbollslekis för flickor och pojkar, vår strävan är att kunna välkomna så många barn som möjligt & ser därför fram emot ditt deltagande. Uppstart Fotbollslekis flickor & pojkar födda 2020 sker april 2026. Observera att Förälder/Vårdnadshavares närvaro under träning krävs för barnens medverkan.
Alla är välkomna att prova på fotbollslekis ett par tillfällen därefter krävs medlemskap för fortsatt deltagande, för info om medlemskap se https://www.svenskalag.se/bfc/sida/61776/medlemsavgifter
För anmälan till fotbollslekis ber vi dig fylla i uppgifterna nedan. Börja först med att läsa igenom vårt häfte välkommen som förälder och fyll därefter i uppgifterna så återkommer vi när plats finns ledig.