Nyheter från våra lag
Lovisa Berndtsson åter i SDE
Dam SDHL - Idag, 15:15
Team 12 Open - Golf (U13)
Team 12 (U12 säsong 23/24) - Igår, 19:04
Första värvningen inför kommande säsong - Kassidy Sauvé
Dam SDHL - Igår, 09:00
Ella Planting-Bergloo klar för ytterligare en säsong
Dam SDHL - 23 apr
Svejdova och Stuart lämnar SDE
Dam SDHL - 23 apr
Intresseanmälan att spela cup under jullovet.
Team 12 (U12 säsong 23/24) - 21 apr
Emilie O´Konor och Jonathan Karlsson i tränarteamet i SDE Dam
Dam SDHL - 14 apr
Fys - Eftersäsong (för U13)
Team 12 (U12 säsong 23/24) - 5 apr
Vårakademi 2024 startar
SDE Vårakademi - 4 apr
Hockey VM - 2025
Team 12 (U12 säsong 23/24) - 31 mar
Fler nyheter
Kommande matcher
Fre 10/5
20:00 |
Trångsunds IF Stortorpshallen |
Ons 15/5
00:05 |
Dam Junior Enebybergs Ishall |
Ons 15/5
00:08 |
AIK Ulriksdals IP Hall 3 |
Ons 15/5
00:09 |
Dam Junior Enebybergs Ishall |
Ons 15/5
00:10 |
Dam Junior Enebybergs Ishall |
Tor 14/11
18:00 |
Div 3 days in Prague https://hockey.praguesbarrel.eu/ |
Senaste resultat
Sön 31/3
00:18 |
Veteraner Enebybergs Ishall |
0-5 |
Sön 31/3
00:14 |
Veteraner Enebybergs Ishall |
0-5 |
Sön 31/3
00:06 |
AIK +45 Ulriksdals IP Hall 3 |
0-5 |
Sön 24/3
14:30 |
Knivsta IS/Väsby IK HK Centrum för Idrott & Kultur |
9-6 |
Sön 24/3
12:30 |
Dam Div 1 Enebybergs Ishall |
3-5 |
Ons 20/3
21:30 |
Brinkens IF +45 Ritorp |
10-0 |
Ons 20/3
20:00 |
Järfälla HC 1 Järfälla Ishall |
4-3 |
Tis 19/3
21:00 |
Mariners +35-1INSTÄLLD Österåker Sportcentrum |
5-0 |
Tis 19/3
19:30 |
Järna SK Järna Ishall |
0-10 |
Mån 18/3
19:15 |
Almtuna IS Gränbyhallen (B) |
2-3 |
Kommande aktiviteter
Tor 25/4
20:00-21:00 |
SDE Vårakademi »
Back torsdag 2011-2009
Enebybergs Ishall |
Tor 25/4
20:00-21:00 |
SDE Vårakademi »
MV till Back torsdag 2011-2009
Enebybergs Ishall |
Tor 25/4
22:00-23:00 |
Veteraner »
Isträning -Tibble
Ishall Tibble |
Fre 26/4
00:00-19:00 |
J20 »
Eget pass
Var som helst gympass |
Fre 26/4
16:00-17:00 |
Team 09 (U15 säsong 23/24) »
Individuella samtal
EIP |
Fre 26/4
16:45-17:30 |
Team 12 (U12 säsong 23/24) »
Team 12 - Fys
Enebybergs ishall |
Fre 26/4
16:50-18:30 |
Team 09 (U15 säsong 23/24) »
Fys
EIP |
Fre 26/4
16:55-19:00 |
J18 Elit »
Fys Stockan
Enebyberg IP |
Fre 26/4
17:30-18:30 |
Team 11 (U13 säsong 23/24) »
Fys
EIP |
Fre 26/4
17:30-18:30 |
Team 10 (U14 säsong 23/24) »
Fys
EIP |